Aktualno¶ci
Intencje Mszy ¶w.
Z dziejów le¶niczówki
Ko¶ciół i jego otoczenie przed i po pracach konserwatorskich

"Pragnę wam powiedzieć, że to przede wszystkim dla mnie niezwykła uroczysto¶ć. U¶wiadomiłem to sobie w całej pełni, kiedy zobaczyłem ¶ciany tego ko¶cioła dobrze mi znane z pierwszych lat mojego kapłaństwa... (...)Zżyłem się z tym ko¶ciołem, z tymi ¶cianami z drewna, które przetrwały już 300 lat. Zapamiętałem dobrze to wnętrze takie przejrzyste,takie przestronne, w którym Jezus Chrystus od tylu pokoleń mieszkał ze swoim ludem Bożym..."

kard. Karola Wojtyłę podczas uroczysto¶ci po¶więcenia ko¶cioła. Mętków 1 maja 1974

Ogłoszenia duszpasterskie.

VI Niedziela Zwykła 17.02.2019r.

• W dniu dzisiejszym przypada wspomnienie ¦więtych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów Naj¶więtszej Maryi Panny.

• ZapowiedĽ przed¶lubna I: Marcin Stanisław Paliwoda zam. Mętków i Karolina Katarzyna Adamczyk zam. Mętków.

• Bóg zapłać wszystkim, którzy przeprowadzili remont i uporz±dkowali mieszkanie po Ks. Kiwerskim. Jestem ogromnie wdzięczny za włożony wysiłek i po¶więcony czas.

• Bóg zapłać za posprz±tanie ko¶cioła Dzielnicy Wi¶lana. W tym tygodniu prosimy o posprz±tanie ko¶cioła Dzielnicę Kasperczyków.