Ogłoszenia duszpasterskie.

XXXII Niedziela Zwykła 11.11.2018r.

• Dzisiaj przypada wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Dzisiaj obchodzimy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Część ofiar przekażemy na pomoc prześladowanym chrześcijanom.

• Bóg zapłać 2 rodzinom, które ufundowały kielich.

• Bardzo serdecznie dziękuję za zgrabienie liści wokół kościoła i ich wywiezienie.Pracowało 13 Parafian.

• Zapraszam scholkę parafialną na próbę w piątek na 1615.

• Bóg zapłać dzieciom. młodzieży. rodzicom oraz P. Halinie Wierzba za przygotowanie dzisiejszej uroczystości. Bóg zapłać delegacjom ze sztadarami za obecność.

• Bardzo prosimy o zamykanie drzwi do kościoła.

• Bóg zapłać Dzielnicy III i II za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy Dzielnicę Podlesie.