Aktualno¶ci
Intencje Mszy ¶w.
Z dziejów le¶niczówki
Ko¶ciół i jego otoczenie przed i po pracach konserwatorskich

"Pragnę wam powiedzieć, że to przede wszystkim dla mnie niezwykła uroczysto¶ć. U¶wiadomiłem to sobie w całej pełni, kiedy zobaczyłem ¶ciany tego ko¶cioła dobrze mi znane z pierwszych lat mojego kapłaństwa... (...)Zżyłem się z tym ko¶ciołem, z tymi ¶cianami z drewna, które przetrwały już 300 lat. Zapamiętałem dobrze to wnętrze takie przejrzyste,takie przestronne, w którym Jezus Chrystus od tylu pokoleń mieszkał ze swoim ludem Bożym..."

kard. Karola Wojtyłę podczas uroczysto¶ci po¶więcenia ko¶cioła. Mętków 1 maja 1974

Ogłoszenia duszpasterskie.

II Niedziela Adwentu 09.12.2018r.

• Dzi¶ dzień modlitwy i pomocy materialnej Ko¶cołowi na Wschodzie. Czę¶ć dzisiejszej składki przekażemy na ten cel.

• Po mszach ¶w. będzie adoracja Naj¶więtszego Sakramentu.

• Bóg zapłać rodzinie, która ufundowała figurki ¦więtej Rodziny do szopki.

• SpowiedĽ adwentowa w naszej parafii będzie w ¶rodę 19 grudnia.

• W zakrystii s± do nabycia ostatnie kalendarze misyjne, ¶wiece Caritasu, opłatki na wigilijny stół oraz najnowszy numer czasopisma Wiara Patriotyzm i Sztuka.

• Bardzo prosimy o zamykanie drzwi do ko¶cioła.

• Bóg zapłać Dzielnicy Kasperczyków za posprz±tanie ko¶cioła. W tym tygodniu prosimy Dzielnicę Piaski.