Życie Naszej Parafii

• W niedziele i święta: 8.00, 10.30, 15.30

• W dni powszednie:
  • poniedziałek, środa, piątek, sobota godzina 19.00
  • W okresie (od października do marca o 17.00)
  • wtorki, czwartki, godzina 7.00

NABOŻEŃSTWA:

• - różaniec październik godz. 1630
  • - droga krzyżowa w okresie wielkiego postu w piątki o godz 1630
  • - gorzkie żale w okresie wielkiego postu niedziela godz. 1500
  • - majówka godz. 1830
  • Odpust parafialny w ostatnią niedzielę sierpnia połączony z parafialnymi dożynkami- uroczysta suma o godz. 1130

Koncerty papieskie

• W listopadzie organizowane są koncerty papieskie. Pierwszy koncert odbył się w 2003 r., a okazją jego zorganizowania było 25-lecie pontyfikatu Jana Pawła II. Wśród wykonawców, którzy uświetnili tę uroczystość w ciągu minionych lat byli m.in.: Grzegorz Turnau, Stanisław Sojka, Mieczysław Szczęśniak, Eleni oraz Chór Kameralny "Quatrro Voci".

• W ramach projektu "Otwarty Szlak Architektury Drewnianej", który jest realizowany przez Małopolską Organizację Turystyczną w kościele odbywają się koncerty z cyklu "Muzyka Zaklęta w Drewnie".